Австрійсько-українське футбольне протистояння відбудеться на "Ред Булл Арена" у Зальцбургу. Головним арбітром матчу Ліги чемпіонів призначено Халіла Умута Мелера із Туреччини, пише 24 Канал.

До теми Які шанси команди СаШо взяти реванш: прогноз на матч Зальцбург – Динамо у Лізі чемпіонів

Шанси Динамо невеликі, але вони є

Зальцбург і Динамо лише вдруге у своїй історії зустрічаються у лобовій дуелі. Загалом динамівці 17 разів грали проти команд із Австрії.

У першому матчі, який відбувся 21 серпня, австрійський колектив здобув виїзну перемогу з рахунком 0:2. Голи у ворота Георгія Бущана забивали Доржелес Нене та Маурітс Чергорд.

Де дивитися матч

Переглянути матч-відповідь між Зальцбургом та Динамо можна буде на ОТТ-платформі MEGOGO. Початок поєдинку – 27 серпня о 22:00 (за київським часом). За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами, де обговорять шанси киян у цьому матчі.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі Зальцбург – Динамо. Тут також будуть опублікований підсумковий результат та післяматчеві коментарі обох тренерів.

ЗАЛЬЦБУРГ – ДИНАМО 1:1

Голи: Дагім, 12 – Ванат, 29.

ЗАЛЬЦБУРГ: Блазвік – ван дер Бремпт, Піонтковскі, Байду, Дедич – Капальдо, К'єргорд, Бідструп – Дагім, Єо, Глух.

ДИНАМО: Бущан – Тимчик, Попов, Михавко, Дубінчак – Бражко, Шапаренко, Піхальонок – Кабаєв, Ванат, Ярмоленко.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Динамо не змогло вирвати перемогу на полі Зальцбурга та вилітає з Ліги чемпіонів. Свій шлях у єврокубках кияни продовжать у Лізі Європи. Жеребкування – 30 серпня.

90+4 хвилина

Неточний дальній удар від Дубінчака.

90+2 хвилина

У Зальцбурга Бланк замінив ван дер Бремпта.

90+1 хвилина

Біловар отримав жовту картку за зрив атаки Зальцбурга.

90 хвилина

Рефері додав п'ять хвилин.

88 хвилина

Динамо активно тисне, але Зальцбург бездоганний в обороні.

86 хвилина

Раткову дали пробити з гострого кута. Бущан на місці.

83 хвилина

Останні заміни від Шовковського. Попов та Тимчик йдуть з поля, замість них гратимуть Супряга та Біловар.

82 хвилина

Який момент марнує Шапаренко! Микола обігрався в стіночку із Ванатом та майже без перешкод пробивав з 7-8 метрів. Хавбеку не вистачило точності.

79 хвилина

Дубінчак також отримав жовту картку за розмови із рефері.

78 хвилина

Дуже грубий фол від Гурна-Дуата проти Ваната. Заслужене попередження французу.

75 хвилина

У Динамо пішли з поля Кабаєв та Бражко. На газон вийшли Михайленко та Брагару.

74 хвилина

Гурна-Дуат та Ратков вийшли замість Бідструпа та Дагіма.

71 хвилина

Динамо хотіло вибігти у контратаку, але Діамбу завалив Попова. Жовта картка малійцю.

68 хвилина

Перша заміна від Динамо. Ярмоленко поступається місцем на полі Волошину.

67 хвилина

Шапаренко на техніку пробивав з кута майданчика. Невеликий рикошет і м'яч полетів повз ворота.

65 хвилина

Ванат зірвав контратаку Зальцбурга та побачив перед собою жовте світло.

64 хвилина

Дві заміни від Зальцбурга. Нене та Діамбу вийшли замість К'єргорда та Капальдо.

61 хвилина

Ванат бив з гострого кута, проте під м'яч встиг кинутися Піонтковскі.

58 хвилина

Капальдо вибіг у небезпечну контратаку. Тимчик накрив суперника, але снаряд опинився у Єо. Цього разу впевнено відіграв Бущан.

54 хвилина

Ванат опинився на ударній позиції, але не зміг підлаштуватися під м'яч і той злетів з ноги. Вище воріт.

52 хвилина

Ярмоленко на фінті намагався пройти опонента у його майданчику, але той розгадав задум Андрія.

50 хвилина

Зальцбург контролює м'яч, після перерви поки без моментів.

Початок другого тайму

Гра відновилась. Команди не провели жодної заміни.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Динамо володіє ігровою ініціативою та тисне, проте Зальцбург утримує комфортну нічию. Киянам у другому таймі треба забивати як мінімум два голи.

45 хвилина

Одну хвилину додав арбітр.

43 хвилина

Кабаєв зважився на дальній постріл, але пробив вище воріт.

41 хвилина

Удар Глуха встиг накрити Попов.

37 хвилина

Який забіг видав Кабаєв! Вінгер виграв забіг на швидкість у опонента, вийшов віч-на-віч із кіпером, але під його удар кинувся захисник.

34 хвилина

Михавко також попереджений, Тарас занадто багато сперечався із арбітром.

32 хвилина

Тимчик зніс суперника на фланзі та отримав жовту картку.

29 хвилина

ГООООЛ!!!!!!! Ванат зрівнює рахунок! Владислава сам на сам із воротарем вивів Шапаренко і нападник переграв Блазвіка. 1:1

Відео голу:

25 хвилина

Єо пробачає Динамо. Нападника випустили сам на сам із Бущаном, але Георгій парирував його постріл.

23 хвилина

Неточний навіс від Тимчика.

20 хвилина

Тепер вже Єо дали пробити із небезпечної позиції. Добре, що у форварда Зальцбурга збився приціл.

17 хвилина

Дагім відгукнувся на простріл з флангу, але примудрився пробити повз з 4-5 метрів.

16 хвилина

Глух був на ударній позиції, але вистрілив вище воріт.

12 хвилина

ГОЛ. Перша ж атака Зальцбурга завершується голом. Дагіму дали спокійно зміститися з флангу в центр та без перепон пробити у вільний кут Бущана. 1:0

Відео голу:

10 хвилина

Піхальонок приклався здаля, але м'яч пролетів вище воріт.

6 хвилина

Дубінчак відгукнувся на простріл з флангу, але пробив з лінії майданчика неточно.

3 хвилина

Неточний дальній постріл від Кабаєва.

Початок матчу

Гра стартувала. Вперед, хлопці!

Гравці вшанували пам'ять Свена-Горана Ерікссона, який нещодавно пішов з життя через рак.

Команди вийшли на поле!

Склад Динамо

Єдина заміна від Шовковського – праворуч в захисті вийде Тимчик замість Караваєва.

День матчу!

27 серпня о 22:00 Динамо проведе другий матч проти Зальцбурга у рамках плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів-2024/2025.