Сумну звістку про загибель героя повідомив сайт Янголи спорту. Підрозділ Владислава виконував бойове завдання поблизу Сватового у листопаді 2022 року.

Читайте також У боях на Луганщині загинув переможець Кубка України з бодибілдингу Дмитро Підопригора

Подвиг Владислава Шеїна

Українські бійці тримали фланг, коли російські окупанти пішли в наступ, прорвавши оборону. Владислав викликав вогонь на себе, врятувавши життя чотирьох побратимів. Через шквальні обстріли тіло загиблого героя зуміли евакуювати лише через три дні. У Владислава залишилися батьки, наречена та 13-річний брат.

У мирному житті Владислав навчався на четвертому курсі факультету адвокатури Національного юридичного університету. Займатися спортом він почав у 6 років. Проявив себе як талановитий дзюдоїст. Спортсмен неодноразово виборював нагороди чемпіонатів Дніпропетровської області, всеукраїнських турнірів.

Влад Шеїн (другий ліворуч) виборов золото чемпіонату Дніпропетровської області з дзюдо 2018 року / opentv.media

З перших днів війни пішов добровольцем на фронт. Разом із побратимами з 233-го батальйону Владислав звільняв Балаклею, Шевченкове, Куп’янськ від російської нечисті.

Владислав Шеїн на фронті / opentv.media

Раніше ми повідомляли, що у боях під Сватово загинув дзюдоїст Максим Чумак. Від був легендою фронтового лісу під Кремінною. Там він разом з побратимами виконував складні бойові завдання, боронячи незалежність України.