Загальний залік Формули-1: битва Ферстаппена та Боттаса, Ferrari бореться за топ-3

15 листопада 2020, 14:57

На автодромі в Стамбулі завершився гран-прі Туреччини Формули-1. Перемогу в гонці здобув пілот Mercedes Льюїс Хемілтон, друге місце дісталося гонщику Racing Point Серхіо Пересу, третім фінішував пілот Ferrari Себастьян Феттель.

Валттері Боттас провів невдалу гонку, що дозволяє Максу Ферстаппену ще боротися за 2 місце загального заліку за три етапи до кінця сезону, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Хемілтон всьоме став чемпіоном Формули-1 і повторив рекорд легендарного Шумахера: фото

Також відзначимо 4 місце в загальному заліку Серхіо Переса. При цьому пілот Racing Point має всі шанси залишитися без місця у Ф-1 на 2021 рік.

Ferrari, набравши 27 очок за підсумками гонки, відірвалася від Alpha Tauri в Кубку коснтрукторов і тепер відстає від Renault всього на шість очок.