Ювентус – Вільярреал 0:3

Гол: Морено, 78 (пен.), Торрес, 85, Груневелд, 90+2 (пен.)

До слова УЄФА офіційно дозволив Динамо провести матч 1/8 фіналу у Юнацькій лізі

На старті матчу після подачі Куадрадо праворуч Мората пробив головою у стрибку в ближній кут майже від воротарської лінії – Рульї зреагував і відбив м'яч убік, повідомляє 24 канал.

Ювентус міг відкривати рахунок на 22-й хвилині. Де Шільйо зліва прострілив у штрафний майданчик, Влахович випередив захисника і пробив з лівого повз голкіпера, але влучив у перекладину. Також у першому таймі після навісу з кутового Де Лігта зробив знижку на Влаховича, а той у ближньому бою програв дуель Руллі.

Після перерви долю матчу вирішив пенальті. Ругані у власному штрафному майданчику пішов у ризикований підкат і зачепив Коклена коліном. Під праву штангу пробив Жерар Морено, Щесни вгадав напрямок і трішки не дістав м'яча.

На 85-й хвилині гості поля на "Альянц Стедіум" зняли всі питання про переможця. Після навісу з кутового Ор'є скинув м'яч по штрафному майданчику з ближньої штанги, а Пау Торрес підставив ногу і переправив його у ворота.

А вже у компенсования час "жовта субмарина" і взагалі довела рахунок до розгромного. Морено втік на ворота, далі пригальмував, покотив на партнера, удар якого блокував руками Де Лігт, який таким чином заробив друге пенальті команди у власні ворота. Груневелд розвів м'яч і воротаря по різних кутках.

• Як підсумок, Вільярреал за підсумками двох зустрічей здолав Ювентус з рахунок 4:1 та впевнено пройшов у стадію чвертьфіналу.