Ювентус – Рома 1:3

Голи: Ігуаїн, 5 – Калініч, 23, Перотті, 44 (пен.), 62

Дивіться також: "Аталанта" програла "Інтеру", українець Маліновський став бронзовим призером Серії А: відео

На 5-й хвилині матчу Гонсало Ігуаїн вивів "Стару синьйору" вперед. "Вовки" відігралися в середині першого тайму зусиллями Ніколи Калініча.

Відео голу Ігуаїна

Відео голу Калініча

Перед перервою "Рома" повела в рахунку – Дієго Перотті реалізував пенальті. На початку другого тайму аргентинський нападник гостей оформив дубль. "Ювентус" відігратися не зміг.

Відео першого голу Перотті

Відео другого голу Перотті

• "Ювентус" ще на початку тижня достроково став чемпіоном Італії. Рома ж завершила сезон на п'ятому місці Серії А і зіграє в груповому раунді Ліги Європи.
  • 7 серпня "Ювентус" зіграє з "Ліоном" ву матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перший поєдинок завершився перемогою "ткачів" (1:0).
  • "Рома" 6 серпня зустрінеться з "Севільєю" в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч пройде в німецькому Дуйсбурзі.