Англійський клуб вже з перших хвилин показав, хто на полі господар та завершив першу частину гри з комфортним рахунком 2:0. Другий тайм продовжився за сценарієм першої 45-хвилинки, пише 24 канал.

Варто дізнатись Ліга Європи: результати матчів та відео голів 26 листопада

Красивий гол у Лізі Європи

На 63-й хвилині нічого небезпечного, а тим більше гольового не повинно було статись. Фланговий півзахисник "Тоттенхема" Гаррі Вінкс прийняв м'яч у центрі полі. Англієць помітив, що голкіпер суперника Пламен Ілієв дещо вийшов з воріт, тоді вирішив перевірити воротаря несподіваним ударом.

Вінкс снайперським ударом закинув м'яч за комірець голкіпера – він влучив прямо у дальню дев'ятку, встановивши рахунок зустрічі 3:0.

Господарі ще одного разу відзначились у воротах болгарського клубу. У підсумку "Тоттенхем" здобув розгромну перемогу 4:0. Після звитяги англійці посідають другу сходинку у групі J, у їх активі 9 очок. Така ж кількість у лідера таблиці "Антверпена", який у четвер, 26 листопада, впевнено здолав ЛАСК (0:2).

• Гаррі Вінкс – вихованець "шпор", який у 2014 році дебютував за дорослу команду. Його контракт розрахований до 2021 року.
  • У 2016 році півзахисник забив дебютний гол за "Тоттенхем" у матчі з "Вест Хемом".