26-річний нападник потрапив у сферу інтересів турецького Хатайспора. Клуб Суперліги хотів орендувати Юрія Климчука з опцією викупу футболіста.

Варте уваги "Повний абсурд": нападник Шахтаря відреагував на вкиди про втечу з донецького клубу через війну

Однією ногою вже був у Туреччині

Перемовини вже йшли до хепі-енду, але зірвали у самому фіналі перемовин. Клуби не змогли вдарити по руках щодо суми компенсації за нападника львівського Руха.

Львів'яни хотіли виручити за одного зі своїх провідних гравців понад 2 мільйони євро. Але Хатайспора така сума не влаштувала.

Відзначимо, що Климчук має чинний контракт із Рухом до кінця червня 2026-го року.

Тому Климчук залишився у розташуванні "жовто-чорних", з якими наразі готується до другої частини сезону УПЛ-2023/2024 у Словенії.

До слова, 10 лютого у команди Пономарьова заплановані два спаринги – проти Горіци та Прімор’єма.

Слід додати, що чимало чуток про футболістів Руха з'являється в українській пресі, яка сватає їх за кордон. Вже була інформація про Квасницю, Сапугу, який серйозно травмувався на зборах, Слюбика та інших.

Що відомо про футбольне життя Юрія Климчука

  • Виступає за Рух із лютого 2019-го року. До цього був гравцем Сталі, яку покинув влітку 2018-го.
  • Із моменту переходу перетворився із новачка у лідера "жовто-чорної" родини. Може зіграти, як на вістрі, так і на обох флангах атаки.
  • У футболці львівського клубу провів вже 110 матчів – 41 гол та 13 асистів.
  • У поточному сезоні-2023/2024 Климчук взяв участь у 14 поєдинках львів'ян, у яких відзначився 5 м'ячами та 2 гольовими передачами.