21-річному футболісту нічого не залишається, як шукати собі нову команду. На тлі цього видання FootBoom повідомило, що В'юнник хоче припинити співпрацю із Шахтарем через війну в України.

Читайте також Шахтар подвоїв зарплату: як "гірники" втримали коштовного бразильця

Неправдиві чутки про футболіста

Богдан не лише не поїхав за збори у Туреччину із "гірниками", де вони готуються до відновлення сезону-2023/2024, а й не потрапив у заявку донеччан на матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти французького Марселя, який відбудеться вже 15 лютого.

До слова, у нападника є чинний контракт із Шахтарем до кінця червня 2025-го року.

Наразі футболіст перебуває за кордоном.

В'юнник розповів усю правду

На ці чутки українського джерела відреагував сам В'юнник. Богдан спростував інформацію, назвавши її повним абсурдом та нісенітницею.

Футболіст розповів, що у донецькому клубі йому сказали шукати нову команду. Тому він із батьком почали активно займатись пошуками нового клубу. Сторона В'юнника контактувала не лише із європейськими клубами, а й представниками УПЛ.

Під час цього процесу було прийнято рішення зупинитись на польській Лехії. Між обома клубами розпочались перемовини, на рішення яких Богдан чекає вже місяць у колі родини в Швейцарії.

Це правда, що я не на зборах. Тому що мені спочатку сказали не приїжджати на збори та шукати нову команду. З моїм батьком зв’язувалися представники команд УПЛ та європейські команди. Ми прийняли рішення, що хочемо до Лехії. Почалися перемовини між клубами. Вже місяць я чекаю у Швейцарії, у своєї родини. І зараз постять таку нісенітницю. Все, що написано стосовно війни – це повний абсурд,
– розповів усю правду В'юнник.

Що відомо про Богдана В'юнника

  • У структуру Шахтаря форвард перебрався із київського Динамо ще влітку 2017-го.
  • Останні роки своєї кар'єри Богдан мандрує по орендах. Ще влітку 2021-го В'юнник переїхав грати у Маріуполь, також пограв за швейцарський Цюрих та австрійський Грацер, звідки повернувся вкінці червня 2023-го.
  • У футболці головної команди "гірників" форвард, який може зіграти на обох флангах, провів лише 12 матчів (6 – у нинішньому сезоні-2023/2024), у яких забив гол та віддав 4 асисти.
  • Пограв за різні вікові збірні України, але до головної команди країни так поки що не отримував дебютний виклик.