Скандал у Чернівцях

Відео на своїй сторінці у фейсбуці з церемонії нагородження виклав учасник АТО Вальтер Шеффер.У ролику видно, що за спинами юних спортсменів зображена російська символіка – двоголовий орел.

Читайте також У центрі Чернівців вандали потрощили фото загиблих героїв війни на Донбасі

Цікаво, чому в українському спортивному закладі, який розміщується на вулиці Небесної Сотні, є малюнки зі спортсменами-борцями країни-агресора. У Чернівецькій ОДА, якій підпорядковується ця школа, поки що жодним чином не прокоментували скандальний інцидент.

Невідомо, чому потенційних українських чемпіонів нагороджують на тлі російських спортсменів із їх національними символами. Відзначимо, що багато українських зірок спорту відмовляються виступати у сусідній країні через бойові дії.

Відео з ДЮСШ

  • Нещодавно колишній гравець збірної України Артем Федецький різко висловився у сторону українських футболістів, які їдуть грати у Росію: "Мені хотілося, щоб ті хлопці з Росії приїхали в АТО і подивилися солдатам у вічі. Чи дозволила б їм совість перейти в якийсь російський клуб і сказати: "Вибачте, футбол поза політикою?".