Знову "золото" в "синьо-жовтому" відтінку: українська стрибунка у висоту виграла турнір у Кіпрі

27 травня 2023, 12:09

Джерело:

НОК

Юлія Чумаченко змогла стати найкращою на міжнародних змаганнях. Українка не залишила шансів своїм суперницям.

Юлія Чумаченко виборола золоту медаль на континентальних змаганнях у Кіпрі. Опонентки українки не змогли перевершити її результат.

Варте уваги Змагання без росіян: збірна України з дзюдо здобула три медалі у перший день Гран-прі у Австрії

Стрибнути вище голови

Юлія Чумаченко спробувала свої сили на міжнародному турнірі, які проходили у кіпріотському Лімасолі. Українка змагалася на Cyprus International Athletics Meeting у рамках Світового легкоатлетичного континентального туру категорії "Bronze". Чумаченко у своєму розряді змогла вийти на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, де їй і вручили найціннішу нагороду змагань – "золото".

Варто відзначити, що відразу чотири з опоненток Юлії зупинилися на висоті 1.80 метра. Українська легкоатлетка ж стала єдиною, яка подолала висоту 1,84 метра, випередивши ще сімох суперниць. Таким чином Чумаченко і змогла здобути медаль найкращого ґатунку. Срібною призеркою ж стала кіпріотка Татьяна Гусін, яка виступала у ролі господарки турніру, а "бронзу" змагань завоювала Федра Фекете з Угорщини.

Досягнення Юлії Чумаченко

• Українська стрибунка у висоту стала переможницею Всесвітньої Універсіади 2019 в Неаполі, подолавши висоту 1,94 метра.
  • За досягнення високих спортивних результатів на тій ж XXX Всесвітній літній Універсіаді, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України, Юлії вручили Орден княгині Ольги.