Лондонський Тоттенхем зацікавлений у послугах Юліана Нагельсманна, якого нещодавно звільнили з Баварії. Сторони уже намагалися співпрацювати в минулому.

Варте уваги Десь радіє один Мудрик: екснаставник Челсі запросить у свій новий колектив конкурентів українця

Все в екстреному режимі

"Шпори" у пошуках нового головного тренера після того, як лондонський колектив звільнив Антоніо Конте. Нагельсманна спідкала ідентична доля у стані "пивоварів", тому амбітний німецький фахівець бажає якнайшвидше поринути у роботу. Керівництво Тоттенхема також не хоче тягнути з призначенням нового тренера, а таким чином уже веде перемовини з кандидатом на посаду.

Колектив з "Туманного Альбіона" уже контактував з представниками Нагельсманна, оскільки президент "шпор" Леві бачить саме у німецькому тренері наступного наставника Тоттенхема. Цікаво, що це не перший потенційний прихід Юліана у команду, оскільки в 2019-му році сторони уже контактували щодо співпраці, проте вони не дійшли спільної згоди.

Наразі тимчасовим наставником Тоттенхема є Крістіан Стелліні, який виконує обов'язки головного тренера. Його підопічні посідають четверту сходинку АПЛ, відстаючи від "бронзового місця" всього на один бал.

Нагельсманн у Баварії

  • Німецький фахівець перебрався до стану "пивоварів" після успішного сезону в РБ Лейпиг, з яким він став бронзовим призером Бундесліги.
  • В Самій ж Баварії Нагельсманн вигравав чемпіонат Німеччини, а також двічі ставав володарем Суперкубка країни. А от у Кубку Німеччини Юліан зазнав найбільшої поразки в історії Баварії (0:5), якої їм завдала менхендгладбаська Боруссія.
  • На європейській арені Нагельсманну не вдалось нічого добитися з "пивоварами". На місце Юліана у Баварію прийшов інший німецький фахівець, а саме Томас Тухель.