Історична перемога на Олімпіаді-1996

До 45-річного Володимира Кличка прийшла ностальгія. Український спортсмен за свою кар'єру став легендою боксу, у його доробку багато різних титулів та навіть золота медаль Олімпіади.

Оце так Хижняк гарантував Україні медаль Олімпіади: боксер здобув непросту перемогу на Іграх у Токіо

Кличко-молодший виклав світлину у своєму акаунті в інстаграмі та пригадав свою олімпійську нагороду. Володимир підійнявся на найвищу сходинку п'єдесталу на Олімпійських іграх-1996 в Атланті.

Спогади, як вони є. Атланта-1996. У цей день чверть століття тому я був молодим спортсменом, який прагнув до моєї тодішньої найбільшої мети – золотої медалі. Успіх дався нелегко: мені доводилося терпіти труднощі, щоб його досягти. І в цьому я спирався на мій головний актив, крім таланту, – на силу волі,
– написав боксер.

Володимир відзначив, що зараз усі знову мають змогу спостерігати за новими індивідуальними досягненнями. Спортсмени стають зразками для наслідування поколінням, які у майбутньому будуть боротись і змагатись за перемоги та наступні виступи на Іграх: "Ви – рушійна сила".

  • Відзначимо, що на Олімпіаді-2020 Україна може здобути "золото" у боксі. Олександр Хижняк – єдиний з українців продовжує боротись за звання олімпійського чемпіона. У четвер, 5 серпня, боксер буде битись у півфінальному поєдинку проти представника з Філіппін Іумера Марсіала.