Непроста перемога Хижняка

На шляху до півфіналу Хижняк зустрівся з Еюрі Седено Мартінесом з Домініканської республіки.

Варте уваги Бронзове прокляття знято: плавець Романчук здобув "срібло" Олімпіади-2020

Поєдинок Хижняка виявився непростим. У першому раунді судді не були одностайні, але віддали мінімальну перемогу Олександру. У другому раунді Хижняк не залишив жодних питань.

У третьому раунді, який Хижняк також виграв, на думку рефері, він потрапив у нокдаун. Насправді Мартінес вдарив нижче пояса. Саме після цього суддя почав відлік.

Попри заборонений удар Хижняк продовжив поєдинок і здобув перемогу рішенням суддів.

В 1/2 фіналу Хижняк зустрінеться з Еуміром Марсьялем з Філіппін. Марсьяль – срібний призер чемпіонату світу 2019 року.

• Вихід Хижняка у півфінал гарантує Україні ще одну медаль на Олімпіаді. Яка медаль поповнить скарбничку України – залежить від боксера.