Цього сезону норвежець Йоханнес Бьо буквально розриває світ біатлону. Спортсмен на Кубку світу взяв сім медалей, в тому числі 5 – золотих.

До теми Екстренер Норвегії з біатлону послав Росію "на**й" та розгорнув прапор України

Продовжив Бьо феєрію і на сьомому етапі КС у чеському Нове-Мєсто. Програма змагань стартувала з чоловічого спринту на 10 кілометрів, який виграв як раз норвежець.

Цей результат достроково приніс Йоханнесу Малий кришталевий глобус. Він дається найкращому біатлоністу сезону у спринтах. У цьому сезоні залишилось всього два етапи Кубка світу – в Естерсунді та Голменколлені.

Втім спринт буде у програмі лише у Норвегії. Оскільки у Бьо є перевага над Штурлою Лагрейдом у 210 очок, той вже ніяк не обійде свого співвітчизника. За перемогу у спринті дається 90 балів.

Залік Малого кришталевого глобусу у спринті у 2023 році:

1. Йоханнес Бьо (Норвегія) – 540 балів
  2. Штурла Лагрейд (Норвегія) – 330 балів
  3. Мартін Понсілуома (Швеція) – 253 бали
  4. Тарьєй Бьо (Норвегія) – 229 балів
  5. Бенедікт Долль (Німеччина) – 225 балів

Для Бьо це вже третій Малий кришталевий глобус саме у спринті і восьмий – в кар'єрі. Також до цього норвежець тричі вигравав Великий кришталевий глобус (2019-2021).