Про це заявив президент Всеросійської федерації плавання (ВФП) Володимир Сальников. Він сказав про це у коментарі пропагандистським ЗМІ, передає 24 Канал.

Дивіться також Іміджева перемога України: Гутцайт прокоментував рішення CAS щодо членства Росії в МОК

Що відомо про ситуацію

За його словами, "наразі їхні пропозиції розглядаються. Точна дата остаточного затвердження місця проведення турніру поки не встановлена".

Слід зауважити, що спочатку Казань була визначена як місто-господар чемпіонату світу з водних видів спорту у 2025 році. Проте через вторгнення Росії в Україну, Міжнародна федерація водних видів спорту (FINA) прийняла рішення про перенесення турніру.

Після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року, Росія була позбавлена права на участь у всіх міжнародних спортивних змаганнях. Окрім втрати права на проведення турніру в Казані, це також охопило чемпіонат світу з волейболу та ряд інших змагань.

Російський плавець відмовляється від ОІ через "вірність Путіну"

  • Дворазовий олімпійський чемпіон з плавання Євген Рилов заявив, що не буде брати участі в Олімпіаді у нейтральному статусі на умовах МОК.
  • Російський спортсмен заявив, що його країна ніколи не здається. А також згадав свого президента Путіна, він сказав, що вірний його поглядам.
  • Нагадаємо, що МОК вирішив допустити росіян та білорусів до Олімпійських ігор у Парижі у статусі нейтральних атлетів.