Вони є суперниками України у квартеті E. Нічия гарантує обом командам вихід у плей-оф турніру, що робить такий результат найбільш очікуваним.

Читайте також Навіть обігрувати Бельгію необов'язково: всі можливі варіанти виходу України у плей-оф Євро-2024

На Fair Play не варто розраховувати

Колишній футболіст збірної Румунії Денуц Лупу поділився очікуваннями від майбутньої гри рідної національної команди. Він не бачить причин відмовлятися від взаємовигідного результату зі словаками в останньому турі групового етапу на Євро, попри ганьбу та шквал критики, який обов'язково буде в такому випадку.

Ми вийдемо з групи, просто зіграємо внічию зі Словаччиною. Вже все вирішено. Було б прикро, якби ми обоє не вийшли з групи. Навіщо ризикувати? Було б дуже неприємно! На цьому рівні гравці дуже добре ладнають одне з одним. Навіщо зіштовхуватися?
– сказав румунський експівзахисник.

Зазначимо, що потенційна нічия Словаччини та Румунії дуже ускладнить задачу збірної України з виходу в 1/8 фіналу. Тоді "синьо-жовтим" потрібна буде виключно перемога над Бельгією.

Нагадаємо, що в історії чемпіонатів Європи вже були прецеденти подібних "договірняків". На Євро-2004 Швеція та Данія в останньому турі групового етапу зіграли внічию з потрібним рахунком 2:2, яка дозволила обом командам вийти у плей-оф, а Італія залишила турнір.

Для таких матчів навіть є спеціальний термін "Біскотто". Він має цю назву через печиво, яке однакове з обох боків – так само дві команди влаштовує результат поєдинку.