Напередодні з першої спроби з результатом 77,77 метра у фінал відібрався Михайло Кохан. Вже у боротьбі за медалі він змагався зі всіма призерами Олімпіади в Токіо та, у підсумку, зробив це успішно, пише 24 Канал.

Перша медаль на Євро для Кохана

Окрім Войцеха Новіцкі, Ейвіна Генріксена та Павєла Файдека серед конкурентів також був і бронзовий призер чемпіонату світу-2019 Бенце Халас. Тож українець опинився у дуже зірковому оточенні.

Утім, Кохан зі старту продемонстрував хороший результат і постійно тримався серед лідерів. Першу частину змагань він завершив на другій сходинці, завдяки спробі на 80,10 метри.

Після четвертого підходу український легкоатлет втратив одну позицію – його випередив угорець Бенце Халас, метнувши молот на 80,49 метра.

Михайло у п'ятій спробі покращив свій результат на 8 сантиметрів та випередив Войцеха Новіцкі, що вивело його знову на друге місце. Проте польський спортсмен в останній спробі метнув молот на 80,95 метра та здобув "золото", захистивши звання чемпіона Європи.

Метання молота. Фінал, чоловіки

1. Войцех Новіцкі (Польща) – 80,95 метра
  2. Бенце Халас (Угорщина) – 80,48
  3. Михайло Кохан (Україна) – 80,18

Нагадаємо, що медаль Михайла Кохана стала четвертою для України на змаганнях у Римі. Перед цим був подвійний подіум у жіночих стрибках у висоту – "золото" Ярослави Магучіх та "бронза" Ірини Геращенко, а також третє місце Людмили Оляновської, яка в супердраматичному стилі здобула медаль у спортивній ходьбі на 20 кілометрів.