Чотири претенденти на "золото": визначилися усі півфіналісти Євро-2024

7 липня 2024, 00:04

На чемпіонаті Європи-2024 настала черга чвертьфінальних матчів. За підсумком поєдинків стали відомі усі учасники півфіналів Євро-2024.

На вихід до півфіналу претендували вісім найсильніших збірних Європи. Чвертьфінальні поєдинки були розподілені на два ігрові дні – 5 та 6 липня, пише 24 Канал.

Хто зіграє у півфіналі Євро-2024

Перший півфіналіст визначився в парі Іспанія – Німеччина. Поєдинок за участю господарів Євро-2024 відбувся на "МХП-Арена" у Штутгарті.

У неймовірному за драматургією матчі перемогу на 120-й хвилині вирвала "Фурія роха". Бундестім зазнав поразки з рахунком 1:2 та залишив домашній чемпіонат.

Суперник Іспанії визначаться у протистоянні Португалії та Франції. Основний та додатковий час команди зіграли внічию 0:0. Доля путівки вирішилася в серії пенальті. Точнішими були французи, які здобули путівку до півфіналу.

Третім півфіналістом Євро-2024 стала збірна Англії. "Три леви" змусили своїх вболівальників понервувати, довівши гру проти Швейцарії до серії пенальті. Англійці жодного разу не схибили з позначки, а Пікфорд взяв удар суперника. У підсумку родоначальники футболу продовжують боротьбу за "золото".

Останній півфіналіст визначився у матчі Нідерланди – Туреччина. Вольову перемогу з рахунком 2:1 здобули підопічні Рональда Кумана та здобули бажану путівку.

Сітка півфінальних матчів

• 9 липня, 22:00. Іспанія – Франція (Мюнхен)
  • 10 липня, 22:00. Нідерланди – Англія (Дортмунд)

Тріумфатор Євро-2024 визначиться у Берліні на Олімпійському стадіоні. Вирішальний матч відбудеться 14 липня.