Підопічні Руслана Ротаня в середині першого тайму повели в рахунку у матчі з хорватами на Євро-2023. Феноменальний слалом результативним ударом завершив Олексій Кащук, пише 24 Канал.

Слідкуйте з нами Україна – Хорватія: онлайн-трансляція матчу молодіжного Євро-2023

Українці зуміли подвоїти свою перевагу в дебюті другої 45-хвилинки. Форвард Шахтаря Данило Сікан скористався навісною передачею, яку виконав все той же Олексій Кащук. Данило завис у повітрі та з близької відстані пробив головою повз голкіпера "картатих". 2:0 – збірна України збільшила свою перевагу.

Відео голу Сікана

Нагадаємо, що Данило Сікан та Олексій Кащук у складі молодіжної збірної України U-20 ставали чемпіонами світу-2019. Права на обох футболістів належать донецькому Шахтарю.