В Румунії та Грузії проходить молодіжний чемпіонат Європи з футболу. Участь у турнірі беруть 16 збірних U21, в тому числі і команда України, пише 24 канал.

До теми Молодіжне Євро-2023: результати матчів та турнірна таблиця

Центральною грою четверга був матч фаворитів турніру Франції та Італії, які опинились в одній групі. Вже в середині першого тайму "Ле Бле" відкрили рахунок і цей гол має стати одним з найкрасивіших на турнірі.

Після прострілу Калулу з флангу нападник Ренна Арно Калімуендо спромігся пробити п'ятою між ніг італійцю. який його опікав. М'яч залетів у ворота від дальньої стійки.

ВІдео голу Калімуендо:

Перед перервою Італія зрівняла рахунок, але три очки все ж дістались французам. В середині другого тайму Барколя провів переможний гол.

Таким чином Франція разом зі Швейцарією виходять в лідери групи D. Саме вони є потенційними суперниками України в 1/4 фіналу, якщо "синьо-жовті" подолають групу.

Нагадаємо, що підопічні Руслана Ротаня вдало стартували на Євро-2023, перемігши прямого конкурента за вихід в плей-офф Хорватію (2:0). Фаворитом нашого квартету є Іспанія, яка знищила Румунію з рахунком 3:0.