Знову проти Франції

На молодіжному чемпіонаті Європи-2023 завершився груповий раунд. Збірна України U-21 феєрично відіграла цю стадію, здобувши сім очок з дев'яти можливих, пише 24 канал.

До теми Не втримали перемогу: Україна резервним складом зіграла внічию з Іспанією – відео голів

Втім команда Ротаня вийшла у чвертьфінал з другого місця в групі. Іспанія набрала стільки ж очок, але забила на гол більше. Свого суперника по 1/4 фіналу "синьо-жовті" дізнались лише сьогодні, 28 червня.

Ним стала збірна Франції, яка перемогла у групі D.Підопічні Сільвена Ріполя взяли максимум очок, перегравши Італію (2:1), Норвегію (1:0) та Швейцарію (4:1). Повний перелік пар 1/4 фіналу виглядає так:

• Грузія – Ізраїль
  • Англія – Португалія
  • Іспанія – Швейцарія
  • Франція – Україна

Шанси на Олімпіаду

Матч Франція – Україна відбудеться у неділю, 2 червня. Початок – о 22:00 за київським часом. Нагадаємо, що вихід у півфінал, скоріш за все, гарантуватиме Україні путівку на Олімпійські ігри-2024.

До Парижа поїдуть три найкращі команди Євро-2023, за виключенням Англії та, власне, Франції. "Ле Бле" автоматом потраплять на Олімпіаду в якості збірної-господарки змагань.

Якщо ж Франція виб'є Україну, але при цьому Англія також вийде у півфінал, наша команда отримає шанс вийти на Олімпіаду у матчі за 5 місце проти когось із інших невдах чвертьфіналу.