Золотий заплив українця

Сергій Ємельянов змагався за нагороди у класі KL3. Найбільшу боротьбу українець вів із представником Паралімпійського комітету Росії Леонідом Криловим. Лише 0.109 секунди розділили перше та друге місце. А швидшим у цьому старті виявився Ємельянов.

Варто дізнатись Три "золота" та мультимедаліст Крипак: підсумки Паралімпіади для України за 2 вересня

Сергій Ємельянов – паралімпійський чемпіон із веслування. Наш спортсмен фінішував із часом 40.355. Другий відповідно став Крилов. Трійку призерів замкнув британець Роберт Олівер.

Результати призерів

1. Сергій Ємельянов (Україна) – 40.355
2. Леонід Крилов (ПКР) – 40.464
3. Роберт Олівер (Велика Британія) – 41.268

• Для Ємельянова це перший подіум у Токіо. Загалом у його кар'єрі це друга медаль та друга найвищого ґатунку. До цього у Ріо Сергій став найкращим у одиночному запливі у клас KL3 у 2016 році.
  • Це 21 "золото" для України на Паралімпіаді у Токіо.