Збірна України з дзюдо продовжує вдало виступати на Мастерсі-2023, який проходить у Будапешті. У п'ятницю бронзова медаль підкорилась Дар'ї Білодід, пише 24 канал.

До теми Поклала суперницю на лопатки: Білодід завоювала "бронзу" на турнірі серії "Masters"

Киянка здобула успіх в категорії до 57 кілограмів. У неділю старт на змаганнях взяли ще троє українок. Правда. до нагороди дісталась лише одна.

Юлія Курченко вилетіла після першої ж сутички в категорії до 78 кілограмів. У свою чергу Євгеній Балевський завершив виступи у другому колі у турнірі до 100 кілограмів.

Натомість бронзова медаль підкорилась Єлизаветі Литвиненко. 19-річна дзюдоїстка з Дніпропетровщини здолала Ірісхон Курбанбаєву (Узбекистан) та Анну-Марію Вагнер (Німеччина).

Зрештою українка поступилась француженці Фанні Естель Посвіте, але отримала право зіграти у втішних матчах за бронзу. Там Єлизавета і здобула дві перемоги над представницями Кореї та виграла бронзу.

Для Литвиненко це перша нагорода на Мастерсі. Раніше дзюдоїстка стала юніорським чемпіоном Європи та бронзовим призером дорослого чемпіонату світу.