Українські дзюдоїсти здобули бронзову медаль у змаганнях змішаних команд. "Золотий шлях" "синьо-жовтих" завершився у чвертьфіналі.

Варте уваги Декілька разів підтвердили свій клас: українські гімнасти здобули три медалі на фестивалі ЄЮОФ

Тернистий шлях до тріумфу

Українська збірна відправилась на XVІI літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який проходить у Маріборі (Словенія). Наші дзюдоїсти не дозволили собі повернутися на Батьківщину без медалей. Українцям вдалося здобути бронзові нагороди в командному турнірі з дзюдо, проте "синьо-жовта" команда малі усі шанси поборотися за найцінніші медалі.

На шляху до третьої сходинки п'єдесталу українські дзюдоїсти провели чотири зустрічі, у трьох з яких для визначення переможця знадобилася додаткова сутичка. Таким чином підопічні Андрія Бурдуна та Сергія Дребота змогли дібратися до чвертьфіналу континентальної першості, де поступилися збірній Азербайджану (3:4). Уже у втішній сітці український колектив вирвав перемоги у господарів татамі із Словенії (4:3) та команди із Франції (4:3). Таким чином, "синьо-жовті" стали бронзовими призерами змагань та поставили медальну крапку у виступах збірної України на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.