22-річна уродженка Києва боролась у категорії до 57 кілограмів. Змагання розпочались для Дар'ї перемогою на четвертій хвилині додаткового часу над олімпійською чемпіонкою-2016 із Бразилії Рафаелою Сілвою.

Оце так Мінус потенційна медаль для України: срібна призерка Олімпіади сенсаційно закінчила кар'єру

Друга в кар’єрі "бронза" Білодід на турнірах серії Masters

Далі у суперницях Білодід була не менш складна опонентка. Українка вийшла на татамі проти британки Некоду Сміт-Девіс. У цій зустрічі перемога Дар'ї далась вже значно легше – кидок на іппон та вихід у чвертьфінал.

На жаль, на стадії 1/4 фіналу Білодід поступилась дворазовій призерці Олімпіади-2020 у Токіо Сарі-Леоні Сізік із Франції.

Ця по-спортивному розізлила нашу дзюдоїстку, яка спершу здобула звитягу у втішній сутичці над італійською суперницею Веронікою Тоніоло, а вже у боротьбі за "бронзу" обіграла Пауліне Штарке із Німеччини.

Відео переможного кидка Білодід у боротьбі за "бронзу"

Дар'я Білодід – бронзова призерка серії "Masters" в Угорщині. Це вже друга подібна медаль у кар'єрі української дзюдоїстки.

Нагадаємо, що саме Білодід стала авторкою олімпійської "бронзи" у Токіо-2020. Тоді Дар'я виступала ще у ваговій категорії до 48 кілограмів.