Фінал трилогії, який більше нагадував театральну виставу, закінчився перемогою Тайсона Ф'юрі. "Циганський король" наче на тренуванні переміг Чісору. У 10-му раунді суддя зупинив побиття Дерека.

Цікаво Усик піднявся до Ф'юрі після бою – боксери провели запальну дуель поглядів: фото та відео

Фото з чемпіоном

Поєдинок у Лондоні зібрав чималу зіркову аудиторію. Приїхав на бій у Лондон й Олександр Усик, який може стати наступним суперником Ф'юрі.

Не зміг пропустити двобій й український легіонер Брентфорда Єгор Ярмолюк. Півзахисник "бджіл" зустрівся на "Тоттенхем Арені" із українським чемпіоном світу. Світлиною футболіст похизувався на своїй сторінці в інстаграмі.

Чемпіон,
– коротко підписав фото Ярмолюк.


Ярмолюк зустрівся з Усиком у Лондоні / Фото з інстаграму футболіста

Під час переможного інтерв'ю Ф'юрі викликав на ринг Усика. Олександр, який сидів у перших рядах, миттєво підійнявся до канатів та з іронічною посмішкою на обличчі вислуховував від Тайсона одіозні заяви.

Відзначимо, що в андеркарді бою Ф'юрі – Чісора відбулось повернення у ринг українця Дениса Берінчика. Боксер із України провів 12-раундовий двобій проти француза Івана Менді. Доволі рівний бій закінчився на користь Дениса. Усі судді одноголосно віддали перемогу українцю – 117:112 та двічі по 116:112.