Даяна Ястремська – Барбора Крейчікова 0:2 (1:6, 6:7)

Дивіться також Скандал у Кубку України: тренер намагався побити суддю прямо на полі – відео

Матч тривав 1 годину і 42 хвилини. У першій партії Крейчікова оформила 3 брейка.

В другому сеті аж до тай-брейка не було жодної втрати подачі. Але на самому тай-брейку чешка повела 6:2, після чого не змогла реалізувати три матч-боли поспіль. Був у Даяни шанс зрівняти рахунок, але, на жаль, вона відправила м'яч в аут.

У третьому раунді Барбора Крейчікова зіграє проти восьмої сіяної Гарбінє Мугуруси.

Світоліна покинула турнір у Цинциннаті в першому раунді

Світоліна програла експершій ракетці світу німкені Анжеліці Кербер в 1/16 фіналу турніру в Цинциннаті.

Еліна Світоліна – Анжеліка Кербер 1:2 (5:7, 6:2, 4:6)

Українка програла колишній першій ракетці світу та триразовій чемпіонці грендслемів з рахунком 5:7, 6:2, 4:6. Для цього їй знадобилося більше двох годин.