Українка вперше в кар'єрі програла два сети під нуль в одному матчі. Матч тривав 1 годину 38 хвилин і завершився з рахунком 6:0, 1:6, 6:0, пише 24 Канал.

Дивіться також "Синьо-жовте" дербі й дуелі з росіянками: українки дізналися суперниць на турнірі WTA 1000 в ОАЕ

Даяна Ястремська – Вероніка Кудерметова 0:6, 6:1, 0:6

Росіянка впевнено виконувала свої подачі і забезпечила собі три брейки. У результаті українська тенісистка не лише програла за 23 хвилини, але й отримала "бублик".

Проте, Ястремська зуміла повністю відновити свою гру у другому сеті. Вона почала здобувати трохи більше успіхів, здобуваючи три точки поспіль (1 брейк). І коли Кудерметова почала втрачати пункти в четвертому геймі, Ястремська виграла три наступні гейми з одним брейком, що вирівняло ситуацію.

Проте у третьому сеті Ястремська не змогла повторити успіх. Натомість вона знову не змогла забезпечити собі жодного очка і вдруге отримала "бублик" від Кудерметової. Цього разу боротьба тривала 36 хвилин.

Хто з українок ще виступить на турнірі

  • У наступному раунді російська тенісистка зустрінеться зі Сораною Кирстею. Румунка несподівано перемогла Софію Кенін зі США у першому раунді.
  • Пізніше у прямому протистоянні Ангеліна Калініна та Еліна Світоліна визначать єдину українську представницю у другому раунді.
  • Це була четверта зустріч між тенісистками, у якій українка поки що не змогла перемогти. Кудерметова зупинила свою серію поразок із чотирьох матчів у турі.
  • Для Ястремської це був третій виступ у основній сітці змагань у Дубаї, і вдруге вона вилетіла з турніру після першого раунду.