Гра закінчилася з рахунком 0:1. Український гравець "бджіл" провів на полі 71 хвилину й був замінений, коли він ще був рівним.

Ярмолюк увійшов в історію Брентфорда

Попри поразку, Єгор має всі підстави бути задоволеним своїм виступом. Він зіграв дуже зріло та впевнено й зовсім не виглядав чужорідним тілом під час матчу. Ба більше, дебют в основі поєдинку АПЛ став знаковою подією не тільки для українського півзахисника, а і його клубу.

Ярмолюк встановив клубний рекорд Брентфорда, ставши наймолодшим гравцем "бджіл" з 1947 року, який зіграв у рамках матчу елітного англійського дивізіону з перших хвилин. Він це зробив у віці 19 років, 8 місяців та 24 днів.

Під час матчу українець здійснив 23 дотики до м’яча, виконав 11 з 16 успішних передач, наніс 1 удар по воротах суперника (у площину) та виграв 1 з 4 єдиноборств.

Дивіться відео з нарізкою дій Ярмолюка в матчі проти "канонірів"

Зазначимо, що наступний матч Брентфорд зіграє 2 грудня проти Лутон Таун. Стартовий свисток пролунає о 17:00.