Ще у першому таймі "Вест Хему" вдалося відзначитися двічі. Голи на рахунках Снодграсса та Алле. В обох випадках гравцям "молотобійців" асистував Ярмоленко.

Оце так У США футболіст забив блискучий гол прямим ударом з кутового: відео

Під час першого взяття воріт він побачив вільного партнера, та елегантно закинув на нього на протилежну сторону штрафного майданчика.

А вже наприкінці першого тайму Ярмоленко відібрав м'яч у суперника та скинув під удар Алле.

У другому таймі Ярмоленко забив вже сам. Він відзначився ударом з пенальті.

Згодом Ярмоленко оформив дубль, забивши вже у компенсований арбітром час.

Сам матч закінчився з рахунком 5:1. Єдиний гол, до якого не мав відношення Ярмоленко – четвертий. Його забив Алле за хвилину до того, як українець оформив дубль.

Варто додати, що перед самим матчем стало відомо, що у головного тренера "Вест Хема" Девіда Моеса та ще двох гравців – Ісси Діопа та Джоша Куллена – коронавірус. Їх відправили на самоізоляцію одразу зі стадіону за декілька хвилин до початку матчу. Сам матч вирішили не переносити.