До 78-ї хвилини рахунок у матчі тримався на користь Брюгге 1:2. Але наприкінці матчу Серкль зрівняв цифри на табло 2:2 завдяки точному удару Тібо Сомерса, пише 24 канал.

​Дивіться також Соболь оформив дебютний асист у Лізі 1: відео неймовірного сольного проходу українця

Чорна смуга у кар'єрі Яремчука продовжується

Український форвард Брюгге Роман Яремчук з'явився на футбольному полі лише на 81-й хвилині, коли рахунок у зустрічі вже був рівним 2:2. На жаль, нападник збірної України не зумів стати тим, хто б приніс перемогу гостям.

Брюгге зіграло внічию 2:2. Клуб українського футболіста посідає 4-те місце у Про-лізі Бельгії, маючи у своєму активі 43 очки.

Яремчук отримав у цьому матчі мізерний ігровий час, але навіть за ці хвилини не забив. Роман ніяк не може віднайти свою гру після повернення у Бельгію.

Українець за вже 20 зіграних матчів забив лише 2 голи. Дуже низький показник для футболіста, який грає на позиції нападника. Також у його активі 2 асисти.

Востаннє Роман забивав ще у середині жовтня 2022 року у ворота Сент-Трюйдена (3:0).

Навіть зміна тренера у Брюгге наразі не допомагає Яремчуку повернути собі гольове чуття.

Нагадаємо, що Яремчук повернувся у Бельгію після вояжу у Бенфіку наприкінці серпня 2022 року. Роман підписав контракт із бельгійським клубом до кінця червня 2026 року.