Перемога Нісії – історичний момент у світі спорту. Японка стала другою наймолодшою "золотою" призеркою літніх ігор.

Зауважте Переможний укол та сльози щастя: як Рейзлін приніс Україні другу медаль Олімпіади – відео

У фіналі змагань зі скейтбордингу Нісія змагалася із 13-річною спортсменкою із Бразилії Райссою Ліл. У результаті Нісія здобула 15,26 бала. В організаційному комітеті Олімпіади-2020 вже заявили, що це "наймолодший п'єдестал".

Загалом японські спортсмени вже здобули під час цьогорічних літніх ігор 13 медалей:

• 6 золотих;
  • 2 срібні;
  • 3 бронзові.

Момідзі Нісія здобула "золото": дивіться відео

Хто став першим в історії чемпіоном зі скейтбордингу

• Першим в історії олімпійським чемпіоном зі скейтбордингу став також громадянин Японії – 22-річний Юто Хорігоме.
  • Він здобув 37,18 бала, випередивши бразилійця Кельвіна Хофера.
  • Світові ЗМІ вже відзначають, що Хорігоме назавжди вписав своє ім'я в історію Олімпійських ігор.