Абраменко: У майбутньому я б хотів відкрити школу фристайлу

За словами фристайліста, срібна нагорода Пекіну дісталася йому дуже складно, оскільки на спортсмена покладали великі надії. Це неабияк впливало на психологію, наголосив Абраменко.

Читайте також Нікого не обіймав цього разу, – Абраменко про фото з росіянином Буровим на Олімпіаді

"Це дуже складна для мене медаль, тому що складно змагатися на Олімпійських іграх через божевільну відповідальність. Хочеш показати максимальний результат і завоювати нагороду, а коли ти чинний Олімпійський чемпіон, ще складніше стає. Дуже важливо, що мені вдалося взяти, хоч і срібну медаль, але це підтвердження мого майстерності", – сказав олімпійський чемпіон.

Спортсмен також висловився про розвиток зимових видів спорту в Україні.

Я думав, що вже після Ігор в Пхьончхані-2018 з'явиться олімпійська база для фристайлістів, але щось пішло не за планом. Може хоч зараз з'явиться, але якщо не з'явиться, то я вже не знаю що робити,
– заявив Абраменко.

"У майбутньому я б хотів відкрити школу фристайлу та передавати свій досвід і майстерність поколінню, що підростає", – додав фристайліст.

Олександр Абраменко – другий мультимедаліст

  • На Олімпаді-2018 Абраменко завоював золоту нагороду. Ця медаль була єдиною для України на Іграх-2018.
  • На Іграх-2022 Олександр здобув "срібло". Це єдина нагорода для України.
  • Олександр став найуспішнішим українським олімпійцем та другим мультимедалістом в її історії на Зимових Олімпіадах.
  • До цієї Олімпіади лише одній спортсменці вдавалося здобути дві медалі на Зимових Іграх. Біатлоністка Віта Семеренко виграла "золото" та "бронзу" на Олімпіаді-2014.