Корбан в інтерв'ю "Страна" розповів, як Суркіс вступав у перепалку з Коломойським під час славнозвісних вечірок.

Дивіться також Топ-100 найбагатших українців: хто з них причетний до спорту

– Ви бували на "котлетних вечірках" Коломойського?
– Багато разів.

– Вони все-таки існують?
– Кожен день. Для нього це звичайна вечеря, не вечірка в класичному розумінні.

– Опишіть, як вони відбуваються.
– У нього є в офісі їдальня, де поміщається за столом 10-12 чоловік. З цієї їдальні є вихід в робочий кабінет, де він з кимось може паралельно зустрітися, витираючи серветкою бороду на ходу.

Також є вихід в коридор, звідки кухар приносить страви. Є бар з напоями. Все дуже тривіально. Іноді трапеза починається вдень ​​і до пізньої ночі. Все залежить від учасників і від настрою.

– А хто учасники, якщо не секрет?
– Там є завсідники. Це близьке оточення. Ігор Палиця (власник "Волині" – прим.), Кіперман, Міндіч, Женя Геллер (власник "Зорі" – прим.). А вони всі перебувають там в офісі, їдять і проводять там час.

– Як він себе там веде?
– День на день не доводиться. Все залежить від того, хто присутній, які теми обговорюються. Всі гості повинні дуже чітко вловлювати настрій. Якщо хороший – вечір вдався, якщо поганий – Коломойський може кинутися на будь-якого з них.

"Чуєш ти, п*****с. Х*лі ти тут стоїш. Я тобі сказав, сядь, б***ь, вже". Ну ось якось так. Всі знають цю манеру. Терплять і тихо його ненавидять.

– З вами він так себе вів?
– Ні, я слабо собі це уявляю.

– А з ким ще?
– З Палицею він так не спілкується, з Боголюбовим теж. А що він витворяв, наприклад, з Олександром Ткаченком (раніше гендиректор "1+1", тепер міністр культури, – прим.), словами не опишеш.

Посеред вечері може зателефонувати і по гучному зв'язку, щоб всі чули, і в хамській манері ставити запитання: "А я сказав так, а х*лі ти це, а не це. Півень штопаний". Примітивне побутове хамство. З людиною, яка з ним багато років працює. Хоче, щоб його боялися, або відчуває повноту влади таким чином.

– А чи були ті, хто його н***й послав у відповідь?
– Бродський, бувало, міг н***й послати. Брати Суркіси це робили регулярно. Для Коломойського це холодний душ. Він навіть штрафувати їх намагався. Наприклад, говорив Суркісу-молодшому: "Якщо ти мене посилаєш н***й, з тебе 100 тисяч доларів".

– А Суркіс?
– А той йому: "Ти мене добре чуєш? Так ось, слухай і рахуй: "Іди н***й, іди н***й, іди н***й".