Севілл: Я плакала кілька днів

28-річна Дар'я Севілл у 2014 році змінила російське громадянство на австралійське. Тенісистка висловила свою думку про напад її колишньої країни на Україну. Спортсменка обурена діями Росії.

Цікаво прочитати Планую використати своє становище, аби допомогти українцям, – польська тенісистка Швьонтек

Четверта ракетка Австралії розповіла, що у перші дні війни написала декільком гравцям з України, з якими підтримує зв'язок. Севілл, яка не приховує своє колишнє громадянство, але публічно підтримала Україну. Дар'я не доєдналась до того списку спортсменів, які продовжують замовчувати про війну.

Дар'я не розуміє, як у такій ситуації можна бути поза політикою.

Коли розпочалася війна, я одразу ж написала кільком своїм друзям – гравцям з України. Я плакала кілька днів. Я не могла повірити у те, що відбувається. У те, що Росія, що ми – я говорю ми, бо не можу заперечувати, що я росіянка – зробили таке з нашими сусідами, нашими братами. Найкращим моїм рішенням у житті був переїзд до Австралії, але я просто подумала: "Як ти можеш бути аполітичною?". Тому вирішила: "Окей, я дам усім знати, на чиєму боці",
– сказала Дар'я Севілл.

"Там пропаганда, фейкові новини"

Тенісистка розуміє, що її висловлювання негативно вплине на неї. Якщо спортсменка колись повернеться у Росії, то спокійно може опинитись за ґратами.

"Якщо ти росіянин, зараз дуже важко висловлювати свою думку. Якщо я повернуся туди, то опинюся у в'язниці за свої висловлювання. Звичайно, моя думка не така важлива, але саме так і відбувається з учасниками протестів. Людей просто тягнуть в автозаки і садять у в'язницю, ти не можеш нічого написати у соцмережах. Це жахливо. Там пропаганда, фейкові новини. Це кошмар", – розповіла австралійська тенісистка.

Відзначимо, що білоруські та російські спортсмени продовжують виступати на престижних змагання WTA та ATP.