31 жовтня Усик та Чісора нарешті зустрінуться на одному ринзі, щоб визначити сильнішого. Красюк гадає, що план Усика буде схожий на той, який був у попередньому поєдинку проти Чазза Візерспуна. Українець обережно розпочне бій, а вже через 2-3 раунди додасть у потужності і розпочне знищувати суперника, повідомляє SkySports.

​Варто прочитати: Чісора потужніший, але швидкість та влучність Усика просто вражає: спаринг-партнер українця

Очікування промоутера

"Чи станеться у поєдинку нокаут більшою мірою залежить не від Усика, а від Чісори. Якщо Дерек в хорошій формі, якщо він буде готовий рухатися по рингу протягом всієї дистанції, якщо його витривалість дозволить йому залишатися у фокусі, не втрачаючи концентрації, тоді нокаут швидше за все не станеться. Але як тільки Дерек вирішить ризикнути, то миттєво знайде себе на підлозі", – заявив Красюк.

За словами Красюка, в Усика є єдине бажання – закріпитись у суперважкій вазі. Він завершив підготовку до поєдинку, провів спаринги та вже з нетерпінням чекає, щоб вийти на ринг проти Чісори.

  • Поєдинок Усик – Чісора відбудеться у Лондоні, але боксери будуть змушені виступати за пустих трибун.
  • Для українського боксера цей бій стане другим у кар'єрі у суперважкій вазі. Дебютний поєдинок Олександр провів у торік у жовтні. У якому боксер з України переміг Чазза Візерспуна.
  • Востаннє Чісора також виходив на ринг ще у жовтні. Тоді британець нокаутував свого земляка Девіда Прайса. Тому боксери однаковий відрізок часу не проводили свої бої.