Катарина: Хочу дуже скоро повернутись в Україну

Нещодавно Катерина Усик дала розгорнуте інтерв'ю, в якому розповіла про війну, життя закордоном та професійну кар'єру свого чоловіка. Під час розмови вона говорила російською.

Варте уваги Чому Усик прийняв бій з Джошуа та як війна вплинула на бокс: інтерв'ю з промоутером Красюком

Я знаю, що ти можеш говорити українською. Давай через пів року, чи, коли ви повернетесь, наступне інтерв’ю ми запишемо вже українською? Адже Саша каже, що ви спілкуєтесь з дітьми українською.

Давай не через пів року, а раніше? Хочу дуже скоро повернутись в Україну. Я намагаюсь вчити українську. На жаль, у мене мало практики зараз, бо я знаходжусь за кордоном. З дітьми говоримо українською, Саша повністю перейшов на українську мову – у нього непогано виходить.

Благородний вчинок Усика

  • Олександр Усик 20 серпня вийде на ринг проти Ентоні Джошуа. Бій відбудеться у Джидді, Саудівська Аравія.
  • Український боксер за власні кошти викупив права на трансляцію реваншу. Тож в Україні його зможуть подивитися безплатно. За цим посиланням ви можете ознайомитися, де саме можна буде переглянути бій.
  • Олександр наголосив, що під час війни українцям є куди витрачати гроші.
  • Початок прямої трансляції реваншу Усик – Джошуа запланований на 22:00. Однак сам бій може розпочатися не раніше, аніж 23:00.
  • Олександр вперше буде захищати свої чемпіонські титули – WBA, WBO та IBF, які відібрав у британця у вересні 2021 року.