Бій Усик – Джошуа стане головним на вечері боксу в місті Джидда в Саудівській Аравії 20 серпня. Організатори дали назву цьому протистоянню Rage on the Red Sea (Лють на Червоному морі).

До теми Усик – Джошуа: онлайн бою-реваншу

Це буде реванш між Усиком та Джошуа, адже 25 вересня 2021 року боксери вже провели бій. Тоді він тривав усі 12 раундів, а перемогу здобув українець. Він відібрав чемпіонські пояси за версіями IBF, WBA, WBO та IBO у важкій вазі в Джошуа. Тож цього разу ці звання знову будуть на кону.

Бій Усик – Джошуа стане останнім на вечорі боксу. До цього в андеркарті передбачено ще шість боїв. З них два поєдинки будуть для визначення претендента на чемпіонський поєдинок. Серед них і бій між хорватом Філіпом Хрговичем та китайцем Чжан Чжилеєм, які визначать офіційного претендента на титул чемпіона світу IBF у важкій вазі. Цим поясом володіє саме Усик.

Коли розпочнеться трансляція боїв

  • На платформі Megogo та на всіх пристроях початок трансляції вечора боксу запланований на 21:00. Все розпочнеться зі студії з експертами, а також показів боїв в андеркарті. Ця трансляція доступна за спеціальним лінком.
  • На каналі "2+2" трансляція розпочнеться о 22:00.
  • На сайті Parimatch та в офіційному додатку компанії трансляція буде доступною з 23:00.
  • На регіональних каналах "Суспільного" показ бою розпочнуть о 23:40.
Орієнтовний початок головного поєдинку Усик – Джошуа – близько 00:00.

Сайт 24 каналу теж проведе онлайн-трансляцію бою Усик – Джошуа.