Маккабі та Шахтар проведуть перший матч у своїй історії. Ізраїльський клуб вийшов до 1/16 фіналу після групового етапу Ліги Європи. Натомість Шахтар вилетів з Ліги чемпіонів, посівши 3 місце.

Це цікаво Шевченко дав прогноз на виступ Динамо і Шахтаря у Лізі Європи

Маккабі у 2021 році вже провів 8 офіційних матчів, з яких 7 виграв. Натомість Шахтар тільки 14 лютого зіграв свій перший офіційний матч, поділивши очки з Колосом у чемпіонаті України.

Маккабі – Шахтар: прогноз Favbet

Букмекери вважають Шахтар очевидним фаворитом протистояння. На вихід Шахтаря в 1/8 фіналу у компанії Favbet пропонують коефіцієнт 1,16. Якщо ж Маккабі виб'є Шахтар це стане справжньою сенсацією. Наразі шанси ізраїльського клубу подолати 1/16 фіналу оцінюють коефіцієнтом 5,80.

Також Шахтар є фаворитом виїзного матчу з Маккабі. Перемогу українського клуба, який у 2020 році двічі завдав поразки Реалу, оцінюють коефіцієнтом 1,82. Водночас на домашню звитягу Маккабі букмекери пропонують коефіцієнт 4,75. Нічия у матчі оцінена коефіцієнтом 3,65.

Навряд чи від Шахтаря слід очікувати багато голів, адже "гірники" ще не набрали форму. Хоча Маккабі перебуває у тонусі, але рівень команди набагато нижчий, аніж в Шахтаря.

Тому цілком ймовірно, що в першому матчі між командами не буде зливи голів. Коефіцієнт на тотал менше 2 – 2,52. Якщо ж команди вирішать влаштували гольову феєрію і тотал гри складе більше 3.5 – коефіцієнт 3,45.