Гвоздик: Ви подивіться, хто воює

На жаль, на звільнених територіях все частіше знаходять катівні, де росіяни піддавали тортурам мирних українців. Лише в Ізюмі виявили масове поховання, де ексгумували тіла зі слідами тортур.

Варте уваги Можна сказати "дякую", – Гвоздик розповів, як втратив бізнес через путіна

Олександр Гвоздик прокоментував дії російської армії. Бокс чув особисто історії від своїх знайомих, які проживають на Харківщині.

"Я думаю, що вони це роблять через наживу. Тому що я не знаю таких випадків... можливо вони траплялися… Але я не чув про випадки або доведені випадки, коли людей просто катують. Зазвичай я багато чого чув від друзів, хто проживає у тих містах, як от Ізюм та Балаклія. Вони викрадають людей і потім починають їх катувати за викуп. Або вони контактують з близькими про викуп", – сказав Олександр.

Усі ці історії, коли вони крадуть побутову техніку з домів – це все правда! Але ви подивіться, хто воює. Якщо вони звільнили в'язнів за жахливими статтями, які сиділи у цих містах. То що ви від них очікуєте? Які люди воюють – такі вчинки вони й роблять,
– додав боксер.

Що відомо про боксера

  • Гвоздик народився та виріс у Харкові, там наразі та проживає його батько. Він відмовляється покидати місто, яке постійно обстрілює російська армія.
  • Сам боксер вже 9 років проживає у США.
  • Нещодавно в інтерв'ю для сайту 24 каналу Олександр розповів, що частинка його ще й досі залишається у Харкові.