Кополовець: Пацани, повертайтеся додому

Михайло Кополовець опублікував відео в інстаграмі, у якому звернувся до українців, які втекли від війни за межі України. Він закликав чоловіків повертатись у рідну країну, щоб боронити від ворога.

До речі Ви – мої герої, я пишаюся своєю країною, пишаюся своїми людьми, – Андрій Шевченко

Колишній футболіст поповнив ряди територіальної оборони. Кополовець зізнався, що ніколи у житті не тримав зброю у руках, але настав час, коли це потрібно зробити.

Друзі, усім привіт. Багато людей сьогодні мені дзвонили, питали, чи я поїхав чи збираюся поїхати. Відразу хочу сказати: нікуди їхати не збираюсь і не збирався. Мій брат поїхав у військкомат, його вже забрали на стрільби, я буду у територіальній обороні. Ніколи не тримав зброї і боявся цього, але настав і такий час,
– сказав Михайло.

Кополовець поставив запитання українцям, які поїхали за кордон у складний для країни час.

Хотів би звернутися до всіх, хто виїхав: пацани, повертайтеся додому. Ви тут потрібні, кожен на своєму місці допомагаємо один одному. Хотів запитати людей, які поїхали: а як ваша душа і серце? Пацани, повертайтеся додому,
– запитав колишній футболіст.

У своєму зверненні Кополовець додав, що жінки та діти можуть виїжджати з України, щоб бути у безпеці. А от чоловіки повинні залишитись у рідній країні, щоб берегти її кордони.

Звернення Кополовця до українців

Підписуйтесь на телеграм 24 каналу, щоб оперативно дiзнаватися важливi новини.