Атлетіко вважався фаворитом цього протистояння, але господарям поля не вдалось забити швидкий гол. Як не старались футболісти, але у першій 45-хвилинці жодній з команд розмочити рахунок не вдалось – 0:0.

Детальніше про матч Челсі вирвав перемогу в Атлетіко у Лізі чемпіонів завдяки шикарному голу Жиру: відео

Неймовірний гол Жиру

По перерві гравці продовжили атакувати. Однак фанати біля екранів гаджетів змогли побачити перший результативний удар аж на 68-й хвилині матчу.

Жиру після передачі з флангу скористався незлагодженою грою оборонців Атлетіко та ударом через себе з центру штрафного забив гол у кут воріт.

Нестримна радість Челсі

Головний арбітр Фелікс Брих засумнівався у "чистоті" результативного удару від француза. Тому вирішив скористатись допомогою VAR та перевірити, чи не було офсайду у цьому епізоді. Однак після перегляду відеоповтору вказав на центр поля.

Олів'є не був у офсайді через те, що останнім м'яча торкнувся Ермосо. Футболісти Челсі накинулись на Жиру, щоб привітати його з гольовим пострілом. Після пропущеного голу команда Дієго Сіміоне не створила жодного небезпечного моменту.

Матч завершився мінімальною перемогою лондонського клубу – 0:1.