Перед початком сесії Луїш Каштру провів годинне теоретичне заняття, на якому розбиралася гра з "Боруссією". Про це повідомляє офіційний сайт "гірників".

Дивіться також Немає чим пишатись: "Шахтар" переплюнув абсолютний рекорд "Динамо" у єврокубках

Тренування стартувало з розминки, вправ на утримання м'яча і відпрацювання передач. Потім футболісти, які брали участь в поєдинку Ліги чемпіонів, вирушили відновлюватися, інші ж відточували виходи два в один і провели двосторонку.

На п'ятницю, 6 листопада, у "помаранчево-чорних" також заплановане ранкове тренування.

"Шахтар" боляче програв "Боруссії" М

Донецький "Шахтар" зазнав першої поразки у рамках групового етапу Ліги чемпіонів сезону-2020/2021. "Гірники" у Києві на НСК "Олімпійський" були биті німецькою "Боруссією" Менхенгладбах з непристойним рахунком 6:0.

Старт поєдинку виявився складним для донеччан, адже німці вийшли вперед вже на 8-й хвилині завдяки голу Плеа. Через 9 хвилин гості подвоїли перевагу після автоголу Бондаря.

До завершення тайму Плеа оформив дубль, а Бенсебаїні збільшив перевагу "Боруссії" до чотирьох голів.

У другому таймі "Боруссія" забила ще два голи. Спершу відзначився Штіндль, а згодом хет-трик оформив Плеа.