Українець вдячний усім вболівальникам та Богу за цю перемогу та підтримку. Окремо Усик подякував супернику з Великої Британії, який погодився провести такий яскравий поєдинок, повідомляє Matchroom Boxing.

Читайте також: Хочу стати абсолютним чемпіоном світу у суперважкій вазі: гучна заява Усика

Враження Усика

Блін, яка у мене думка? Я рік не боксував, тому куражнув. Я, як козак, вийшов саме куражнути, ви бачили мою посмішку? Я реально дуже вдячний Всевишньому за цю перемогу і за те, що ми відбоксували,
– емоційно сказав Усик.

Усик віддав належне Чісорі та його потужним ударам у корпус українця. Але Олександр зазначив, що був готовий до такого поєдинку. Під час підготовки близький друг Усика Роман приблизно з такою ж потужність завдавав ударів по українському боксеру, тому постріли Дерека не були несподіванкою.

На запитання, чи готовий українець провести бій проти Ентоні Джошуа Олександр дав категоричну відповідь: "Чому б ні? Я хочу".

  • Бій тривав усі 12 раундів й Усик здобув перемогу рішенням суддів – 117:112, 115:113, 115:113.
  • Після цього поєдинку Олександр повинен зустрітися з Ентоні Джошуа – чемпіоном світу за версіями WBO, WBA, IBF. Усик – офіційний претендент по лінії WBO. До слова, Джошуа відвідав бій Усика.