Півзахисник Тарас Степаненко поглиблює свої знання в медицині та реабілітології. Тому під час зборів команди читав книжку Ultimate back fitness and performance англійською мовою.

"Я зрозумів для себе, що окрім рутинних тренувань, треба ще слідкувати за собою та правильно готувати свій організм. Адже великі навантаження, треба правильно відновлюватися, щоб завжди бути у хорошій формі. Тому стараюся за собою слідкувати. І намагаюся це робити правильно та професійно. В цій книзі є хороші слова – "тренуй рухи, а не тренуй м'язи". Коли ти правильно рухаєшся, тоді правильно працюють вся м'язи, суглоби, зв'язки, і це дає свої плоди", – розповів Тарас Степаненко.

Варте уваги Україна зберігає шанси напряму вийти на чемпіонат світу 2022: що для цього потрібно

Коли ж гравець не читає книжки, то дивитися серіали. Останній – "Каштановий чоловічок". Популярний серіал "Гра в кальмара" він переглядає з дружиною разом.

Натомість Олександр Караваєв віддав перевагу книжкам на економічну тематику. Зараз – про нафтову сферу та залежність у світі від неї.

Остання книга, яку прочитав Ігор Харатін – про Дейла Карнегі. А от нападник Артем Довбик – біографії футболістів. Серед них – про Роналду та Йогана Кройффа. Георгій Бущан – Джорджа Оруелла.

"Лінія крові" – книжка, яку під час зборів читає Сергій Кривцов.