Ситуація в групі D, куди потрапила збірна України, виглядає наступним чином:

  • Перше місце посідає збірна Франції, яка за шість матчів набрала 12 очок (три перемоги та три нічиї). Різниця забитих-пропущених голів – 8:3. Українці з французами двічі зіграли внічию 1:1
  • Україна поки не другому місці – 9 очок після семи зіграних матчів. Різниця голів 9:8.

Варте уваги Україна прикро втратила перемогу в матчі з Боснією та Герцеговиною та зменшила шанси на ЧС-2022

  • Фінляндія на третій сходинці з 8 очками (шість матчів). Різниця голів 7:7. Наша команда свою єдину перемогу у відборі на ЧС-2022 здобула саме над фінами на виїзді. Вдома ми зіграли внічию.
  • Боснія та Герцеговина поки четверта – 7 очок за шість матчів. Різниця голів 8:7. Матч у Львові проти цієї збірної ми зіграли внічию 1:1. Попереду на нас чекає матч на виїзді.
  • Казахстан за сім матчів набрав лише три очки. Два з них – у матчах проти України, які закінчилися внічию. Команда втратила шанси пробитися на ЧС-2022 навіть через раунд плей-офф.


Турнірне становище в групі D / Ілюстрація 24 каналу

Вихід напряму на ЧС-2022

Збірна України відстає від збірної Франції на три очки. Це одна перемога. Правда Україна зіграла на один матч більше. У "синьо-жовтих" попереду гра на виїзді проти Боснії та Герцеговини. Французи ж зіграють проти Казахстану вдома та Фінляндії на виїзді. Єдиний наш шанс обійти Францію – це щоб "галльські півні" ці обидва матчі програли як мінімум із загальним рахунком 0:4, а ми свій матч виграли. Тоді ми зрівняємося за кількістю набраних очок, але обійдемо суперника за кращої різниці забитих та пропущених голів.

Ймовірність такого результату вкрай низька. Для прикладу, Favbet не приймає ставки на те, що Франція посяде перше місце в групі. Натомість для тих, хто вірить у підсумкове перше місце України, є можливість зробити ставку з коефіцієнтом 300. Та варто додати, що в Фінляндії та Боснії і Герцеговини шанси виглядають більш переконливими – коефіцієнти 100 та 150 відповідно.

Вихід через плей-офф

Найбільш реальним є те, що Україна може посісти друге місце в групі, яке дасть право зіграти у плей-офф кваліфікації.

Та для виходу в плей-офф Україні потрібно перемагати на виїзді Боснію і Герцеговину. Цей матч відбудеться 16 листопада. Тоді результати решти матчів в нашій групі не будуть мати значення для нас.

Україну в цьому матчі може влаштувати й нічия. Але для цього треба, щоб перед тим Боснія і Герцеговина зіграла внічию проти Фінляндії (13 листопада), а згодом Фінляндія не зуміла вдома обіграти Францію (16 листопада).

Нічия проти Боснії і Герцеговини у Львові значно погіршила шанси України на те, щоб посісти одне з двох перших місць у групі. Favbet шанси України на такий підсумок оцінив коефіцієнтом 2,5. На те, що Україна не зможе посісти одне з двох перших місць – лише 1,5.