Як гравець збірної України віддав розкішний асист через півполя в Іспанії: відео

12 січня 2021, 11:35

Захисник молодіжної збірної України Богдан Мілованов відзначився дивовижним асистом у грі іспанського Спортінга. Українець віддав передачу через півполя, яка стала гольовою.

У рамках 21-го туру іспанської Сегунди Спортінг на власному полі приймав Фуенлабраду. У стартовому складі господарів у стартовій одинадцятці вийшов українець Богдан Мілованов. Першими рахунок зустрічі розмочили господарі завдяки удару Джуджевіча. З мінімальним рахунком їм вдалось піти на перерву, пише 24 канал.

Це варто побачити Зірваний шедевр року: як голкіпер ледь не забив розкішний гол у власні ворота – відео

Курйозний асист

По перерві команди стрімко побігли у атаку. У другій 45-хвилинці першими знову забили господарі. У центрі уваги був український легіонер хіхонського Спортінга Мілованов. Захисник вибив м'яч з власної частини поля, який прилетів прямо у ноги його партнера по команді Джурджевіча. Той у елегантному стилі перекинув м'яч за комірець голкіперу, записавши у свій актив дубль – 2:0. Українець записав у свій доробок розкішний асист.

Через дві хвилини гості змогли дещо скоротити рахунок до 2:1 завдяки голу Мули, але на більше їх не вистачило.

Завдяки перемозі Спортінг у таблиці Сегунди посідає високу 4 місце, у їх доробку 36 пунктів, що на 9 очок менше, ніж у лідера Еспаньйола (45 балів).

Що відомо про Богдана Мілованова?

22-річний захисник навчався в академії Атлетіко, а згодом перебрався у структуру Алькобренаса. В Іспанії виступав за Хетафе, Гранаду та Сан-Себастьян, але до складу головних команд не залучався. У 2018 році підписав контракт з хіхонським Спортінгом, де майже відразу завоював стабільне місце у складі. На весні 2019-го року вперше отримав виклик у молодіжну збірну України під керівництвом Руслана Ротаня.

Додамо, що у минулому турі Мілованов вперше вийшов на поле за останні 2 місяці. Богдан бувши у розташуванні молодіжної збірної України підхопив коронавірус і після цього був змушений пропустити великий відрізок часу.

Спортінг – Фуенлабрада повний матч (асист Мілованова з 1:14:21)