Яскрава крапка у гольовій перестрілці

Бельгійці завершили перший тайм із комфортним рахунком 2:0. Після перерви команді Дідьє Дешама потрібно було міняти усю тактику, щоб дати гідний бій у боротьбі за фінал Ліги націй.

Детальніше Франція в гольовому трилері вирвала перемогу в Бельгії та вийшла у фінал Ліги націй: відео

Сім хвилин знадобилось французам, щоб забити двічі. Бензема та Мбаппе вразили ворота Куртуа, встановивши рахунок 2:2.

Здавалось, що матч не завершиться в основний час. Але інакше думали французькі футболісти. На 90-й хвилині поєдинку Тео Ернандес підхопив м'яч після передачі з флангу від Павара та потужним ударом з-за меж штрафного прошив сітку воріт Куртуа. Голкіпер господарів нічого не зміг зробити після такого гарматного пострілу – 2:3.

• Тео не лише вирвав для Франції перемогу, а й забив дебютний гол за національну команду. Франція стала другим фіналістом Ліги націй.

Як Франція втретє забила Бельгії: відео