Про деталі переїзду "Шахтаря" на НСК "Олімпійський" розповів міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Про це повідомляє Tribuna.com.

До теми "Шахтар" переїхав на НСК "Олімпійський", який є рідним стадіоном "Динамо": деталі

"Динамо" у пріоритеті

Гутцайт заявив, що переїзд "Шахтаря" узгоджувався з директором НСК "Олімпійський". За його словами, у пріоритеті НСК залишається київський клуб.

Пріоритет – спочатку погоджувати час і дату матчу "Динамо", а потім уже матчу "Шахтаря",
– сказав Гутцайт.

Міністр вважає позитивним, що стадіон орендуватимуть два клуби. НСК – це державний об'єкт, тому "Шахтар" і "Динамо" наповнюватимуть бюджет.

"Для нас це дуже добре. Це державний об'єкт, нам потрібно використовувати його на всі сто. Держпідприємству НСК "Олімпійський" потрібно заробляти гроші, а зараз немає концертів, великих спортивних подій. Важливо, щоб він був зайнятий", – сказав міністр.

"Шахтар" переїхав на НСК: що відомо

Донецький клуб провів у Києві завершення сезону-2019/2020, який був перерваний через карантин. "Гірники" вирішили недоцільним їздити на матчі у Харків, де поєдинки все одно відбувалися б за порожніх трибун.

Згодом "Шахтар" вирішив укласти довгостроковий контракт для проведення домашніх матчів на НСК. Про це повідомив гендиректор клубу Сергій Палкін.

Втім, деталі та термін контракту не розкриваються.

"Шахтар" з наступного сезону спробує спільно з керівництвом стадіону зробити на арені газон європейського рівня.

Водночас донецький клуб залишає для "Динамо" право першим обирати ігровий день, якщо матчі обидвох команд припадатимуть на одну і ту ж дату.