Черговий гол Безуса

Роман Яремчук та Роман Безус вийшли у стартовому складі Гента. Останній розмочив нулі на табло вже на 8-й хвилині першого тайму.

Оце так Як польовий гравець замінив вилученого голкіпера та відбив два пенальті: відео драми на полі

Українець відгукнувся на класну розрізну передачу від Кастро-Монтеса та у падінні проштовхнув м'яч повз голкіпера, уникнувши офсайду.

• Для Безуса цей гол став третім у 33-х матчах за Гент в усіх турнірах цього сезону. Також у його доробку 6 результативних передач.
  • Український півзахисник провів на полі 65 хвилин та був замінений на Кумса. Яремчук же відіграв увесь поєдинок, але результативними діями не запам'ятався.

Однак гол футболіста з України не дозволив Генту втримати перемогу. У другому таймі Стандарт двічі засмутив голкіпера гостей та святкував успіх у зустрічі – 2:1. Після поразки Гент із 26 очками посідає 3 місце у таблиці, яка складається з чотирьох клубів.